Ortakent otel ve Yahşi otelleri tanıtımlarının yapıldığı, Muğla, Bodrum, Ortakent otel ve Yahşideki oteller hakkında fiyatların, fotoğrafların, rezervasyon imkanının sunulduğu sayfa.

Ortakent Yahşi Otelleri

Denizi serin ve kumlu Ortakent, mis gibi kokan mandalina bahçeleri ile de bir o kadar ünlüdür Bodrum yarımadasında.

Ortakent Yahşi Fotoğrafları (2)

Ortakent Yahşi Otelleri

Denizi serin ve kumlu Ortakent, mis gibi kokan mandalina bahçeleri ile de bir o kadar ünlüdür Bodrum yarımadasında.

Bodrum'a yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta olan Ortakent, yarımadanın en uzun kumsallarından birine sahiptir. Büyük bir bölümü kumluk olan Mavi Bayraklı denizinde neredeyse hiç yosun göremezsiniz, pırıl pırıl ve tertemizdir. Bu nedenledir ki, Bodrum merkezde yaşayanlar bile, yaz döneminde Ortakent Yahşi'den apart tutarlar. Tatilciler, sabahın ilk ışıkları ile uyanır ve bu eşsiz denizinde yüzerek güne başlarlar.

Bodrum Ortakent otellerinin pek çok kısmı, sahil kesiminde yer alır. Apart oteller ve butik oteller daha yaygındır. Birçoğu da aile işletmesi olup, Bodrum yarımadasının yerlilerinden oluşur. Bu nedenle sıcak bir ilgi kaçınılmaz olacaktır.

Ortakent - Yahşi otelleri, sahilde bulunan restoranlarında size yerel mutfağının en güzel örneklerini sergilerler. Şezlongda uzanırken bir de bakarsınız ki, şerbetli lokma ikram edilir sizlere. Harika gözlemeleri, su böreği ile yemeklere doyum olmaz.

Ortakent otellerinin bir kısmı ise, daha iç kesimlerde, yani mandalina bahçelerinin arasında yer alır. Birçoğunda açık havuz bulunmaktadır ancak, bahçe aralarından yürüyerek denize doğru gitmek de mümkündür.

Bodrum Ortakent otellerinde konaklamak isterseniz eğer, bana kalırsa en uygun zaman, mandalinlerin çiçek açtığı ve her yeri mis gibi mandalina kokularının sardığı nisan mayıs aylarıdır. Mis gibi çiçek kokuları arasında uyanır, pırıl pırıl denizinde yüzer, lezzetli Ege mezelerinin tadına bakar ve yıldızların altında uykuya dalarsınız...

Ortakent-Yahşi için otel tavsiyeleri (50)

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Çakır Motel
Çakır Motel

Mehmet tasyurdu - 29 Temmuz 2015, Çarsamba 19:13

Oda temizliğini kendimiz yaptık

Burada 4 gece kaldık. Oda temizliğini kendimiz yaptık, 4 günde 1 kez temiz çarşaf ve havlu verildi, havluları kendimiz yıkadık. Odaya servis istedik, kimse bakmadı. Balkon çamur içindeydi, zaten geceleri sivrisinekten uyunmuyor. Ödediğimiz içecekler odanın hesabına yeniden yazılmış. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Florida Otel
Florida Otel

Derya (pepsico) - 28 Temmuz 2015, Salı 20:03

Huzur içinde tatil

Merhaba, 1 hafta boyunca huzur içinde tatil yapmamı sağlayan işletmecisi Ali Bey ve bütün ekibine, ayrıca yaşanan bir sorun karsısında sorumluluk bilinciyle hisli aksiyon alan Ozan'a ve güler yüzlü, samimi temizlik çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. Eylülde görüşmek umuduyla, sağlıkla kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erkal Motel
Erkal Motel

Ramazan Oral - 27 Temmuz 2015, Pazartesi 21:55

Yemekleri, odaları harika

10 yıldır Bodrum'a geliyorum birkaç hotelde kaldım ama Erkal Motel çok beğendim, yemekleri, odaları, arkadaki mandalina bahçesi, çalışanları ve sahibi Levent Bey'in müşterilerle tek tek ilgilenmesi çok süperdi, denize sıfır, tatlı bir yer... Her şey çok iyi müzik hariç. O da düzelirse iyi olur, bir de wi-fi iyi çekmiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çakır Motel
Çakır Motel

Samet Danisman - 27 Temmuz 2015, Pazartesi 21:18

Yanında güzel yerler var

Hiç vaad edilen bir şeye inanmayın, hayatımda kaldığım en berbat yer, hiç tavsiye etmiyorum. Çalışanlar iyi ama işletme sıfır, kesinlikle gitmeyin, yanında çok güzel başka yerler var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erkal Motel
Erkal Motel

Ramazan Oral - 26 Temmuz 2015, Pazar 20:56

Denize sıfır tatlı yer

10 yıldır Bodrum'a geliyorum birkaç hotelde kaldım ama Erkal Motel'i çok beğendim. Yemekleri, odaları, arkadaki mandalina bahçesi, çalışanları ve sahibi Levent Bey'in müşterilerle tek tek ilgilenmesi çok süperdi, denize sıfır tatlı bir yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erkal Motel
Erkal Motel

Tarık Hız - 25 Temmuz 2015, Cumartesi 23:14

İşletme politikası para üzerine

Konumu güzel, çalışanları güler yüzlü, yemekleri lezzetli, ancak kurnaz tüccar mantığıyla işletiliyor. 2 ay önceden golden cinsi köpeğimiz olduğunu belirterek rezervasyon yaptırdığımızda biz ve arkadaşlarımız için 3 bahçe odası ayrılacağı söylendi ancak gittiğimizde 3 odanın da üst katta olduğunu gördük, neden olarak ise önceliğin eski müşterilerde olduğunun belirtilmesi ilginçti. Büyük mücadeleyle 2 bahçe odası verildi ancak kaldığımız sürede diğer bahçe odaları defalarca boşalıp dolmasına rağmen söz verilen 3. bahçe odası bir türlü ayarlanamadı. Diğer taraftan hayvansever olduğunu iddia eden işletme, insanlara tanıdığı toleransın binde birini hayvanlara göstermiyor. İşletme politikaları tamamen para üzerine, hizmet değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erkal Motel
Erkal Motel

Asuman Manav - 25 Temmuz 2015, Cumartesi 22:14

Eski müşteri farkı

İşletmecilik sıfır, 2 ay önceden rezervasyon yapıp kapora gönderdik, bahçe katı istiyoruz dedik, telefonda "tabii" denmesine rağmen gittiğimizde "8-10 yıllık müşterilerim istedi, sizin odayı onlara verdik, siz üst katta kalın" dendi. İtiraz edip büyük mücadelelerle bahçe katı odasını aldık ancak sonrasında da yeni müşteri -8/10 yıllık müşteri farkını ciddi anlamda yaşadık. Diğer taraftan evcil hayvan kabul edildiği belirtiliyor ama köpeğinizin havlamaması (ki gece değil gündüz) sahile getirilmemesi hatta ortalıkta görülmemesi şartı ile. Gece yarılarına kadar kalabalık aileler kapı önümüzde sohbet ediyor dediğimizde "burası tatil yeri, normal" cevabını aldık, ancak bizim köpeğimizin gündüz bile havlaması yasaktı (ki sürekli değil belli durumlarda havlamasına rağmen). Çalışanlar çok çok iyi niyetli ama işletmecilik çok kötü. Bir daha adım atmayacağım ve kimseye tavsiye etmeyeceğim bir tesis. Özellikle bir an önce çıkış işlemlerimizi yapıp otelden ayrılmak istediğimizde faturamızın hazırlanması ve ekstraların hesaplanması için klimasız ortamda neredeyse 45 dk bekletilmek bizim için en zor durumdu. Hatta fenalaşıp bir su aldığımızda o suyun dahi hesaba yansıtılması (ki en az konaklama kadar ekstra yapmamıza rağmen) hem komik hem de acı bir durumdu bizim için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erkal Motel
Erkal Motel

Reyhan K. - 25 Temmuz 2015, Cumartesi 17:11

Herkese ayrı fiyat

Sadece konumundan dolayı elde ettiği avantajı kurnaz tüccar mantığına çeviren bir işletme. Konaklama için herkese ayrı fiyat verdiklerini fark ettik, dikkat edin. Yarım pansiyon konseptiyle çalışıyor, tüm gün orada yiyip içip ödeme yapsanız bile marketten aldığınız torbayı yanınıza kadar takip edip herkesin içerisinde sizi uyaran bir işletmeciye sahip. Yemekleri, denizi çok güzel olmasına rağmen işletmecisinin mantalitesinden dolayı kimseye önermiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarsılmaz Otel
Sarsılmaz Otel

Ulaş K. - 20 Temmuz 2015, Pazartesi 12:36

Denizi, hizmeti, ikramları

Denizi, hizmeti, ikramları ile çok memnun kaldığım Sarsılmaz Otel'e en yakın zamanda tekrar gelmeyi planlıyoruz. Özellikle zeytinyağlılarının tadı damağınızda kalacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarsılmaz Otel
Sarsılmaz Otel

Gizem Kavakçı - 20 Temmuz 2015, Pazartesi 12:27

Bayramlarda ve her tatilde tercihim

3 yıldır bayramlarda ve her fırsatta tercih ettiğim, mükemmel denizi, yemekleri ve hoş sohbet aile ortamıyla vazgeçilmezim Sarsılmaz Otel oldu. Bu bayramda da aynı tebessüm ve mutlulukla ayrılmamıza sebep olduğunuz için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Levent Hotel
Grand Levent Hotel

Erdem bingöl - 12 Temmuz 2015, Pazar 20:58

Güler yüzlü ve canayakın

Bu otel gerçekten mükemmel, kusursuz bir güzelliğe sahip. Denize yakın odalar mükemmel, yemekler süper. Bodrum'da hiçbir otelde bulamazsın böyle yemek ve ucuz da. Haftada bir gün canlı müzik, daha saymakla bitmez ve çalışanlar çok iyi insanlar. Önemli olan da zaten hepsi güler yüzlü ve cana yakın, serviste Ramazan kardeşim ve barda Emrah selamlar olsun size ve otel işletmecilerine ayriyeten teşekkür ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Amfora
Hotel Amfora

sema - 30 Haziran 2015, Salı 20:27

Odaları basık

Yemekleri hiç de abartılacak güzellikte değil. Her yerde olanların aynısı. Odaları basık, banyo inanılmaz kirliydi. Sakın gitmeyin. Sahil boyu harika moteller var. Onları tercih edin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yahşi Beach Motel
Yahşi Beach Motel

Abdullah demir - 30 Haziran 2015, Salı 00:35

Güvenilir bir aile oteli

Ailece huzurlu mutlu bir tatil yapmak için harika bir yer, mutfakta çalışanından garsonlarına, barmeninden komisine, oda görevlisinden şefine, fırıncısından işletmecisine kadar öyle candan, samimi, alçak gönüllü tam bir aile gibisiniz. İyi ki sizleri tanımışız, o Anadolu insanının misafirperverliğini öyle güzel yansıtıyorsunuz ki sizlere sonsuz teşekkürler. Yolunuz hep açık olsun. Çocuklarıyla yalnız tatil yapacak bayanların hiç çekinmeden rahatlıkla gidip kalabilecekleri aile ortamı herkese tavsiye ediyorum, kendim iş dolayısıyla gidemesem de eşimi çocuğumu çok rahatlıkla gönderebileceğim bir aile hoteli. İyi ki sizleri tanımışım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yahşi Beach Motel
Yahşi Beach Motel

emel demir - 30 Haziran 2015, Salı 00:15

Çocuklu aileler rahatlıkla kalabilir

Bitmesine en çok üzüldüğümüz tatildi, her şey tek kelimeyle muhteşemdi, çalışanlarının hepsi çok ilgiliydi. Yemekleri süperdi, çocuklu ailelerin çok rahatlıkla kalabilecekleri bir hotel. Herkese emeklerinden dolayı çok teşekkürler, inşallah en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erkal Motel
Erkal Motel

erol çamur - 25 Haziran 2015, Perşembe 11:25

Uygun fiyat

Çok güzel bir deniz, çok güler yüzlü insanlar, uygun fiyat, mütevazı bir tatil istiyorsanız tam yeri. 5 yıldızlı otel konforu belki yok ama sizi evinizdeki gibi rahat ettirecek sıcaklığı var. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erkal Motel
Erkal Motel

cengiz - 16 Haziran 2015, Salı 16:01

Mükemmel hizmet

Ortakent Yahşi'nin mükemmel denizine yakışan, mükemmel hizmet, mükemmel lezzeti arıyorsanız gerçekten doğru adres tam da burası. Bir geceyi burada geçirip, başka yere geçeriz dediğimiz andan bu yana tam 3 yıl geçmiş ve biz her yaz hala buradayız. :) Bağımlılık yapar dikkat etmeli. Fiyatlarsa zaten tartışılmaz. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Florida Otel
Florida Otel

GiZem - 14 Haziran 2015, Pazar 13:10

Huzur dolu bir tatil için uygun

Çalışanlar çok samimi, güler yüzlü ve yardımsever. Odalar çok bakımlı olmasa da temiz ve ideal. Plajı ise mükemmel. Sakin, huzur dolu bir tatil için uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Levent Hotel
Grand Levent Hotel

sultan manas - 10 Haziran 2015, Çarsamba 15:05

Tesis çok eski

Deniz güzel, tesis çok eski, rutubet ve kanalizasyon kokuyor. Kesinlikle yenilenmesi lazım. 4 gün rezervasyon yaptırdık, 1 gece zor kaldık. :(

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alya Hotel Bodrum
Alya Hotel Bodrum

Özcan Buran - 6 Haziran 2015, Cumartesi 15:35

Gerçekten harika

Bu sezon ilk defa kaldım. Mutfak ustası İsmet Bey'in yemekleri gerçekten çok lezzetli. Otelin doğası çok sakin, çok sessiz, huzur dolu bir 4 gün geçirdim. Odalar çok temiz ve yeni, bahçeden mis gibi çiçek kokular geliyor, denize birkaç dakika yürüme mesafesinde, personel çok güler yüzlüydü. Kısacası keyifli bir tatildi ve çok güzel bir aile işletmesi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarsılmaz Otel
Sarsılmaz Otel

Volkan Altun - 30 Mayıs 2015, Cumartesi 20:57

Sıcak bir aile ortamı

Uzun süredir bu kadar sıcak bir aile ortamında, bu kadar keyifli bir tatil geçirmemiştik. Çalışanlar güler yüzlü ve misafirperver. Deniz berrak, temiz ve otele 10 metre. Otelin spesiyal yemeği tahinli dondurmalı pide. Yemeye doyamayacaksınız. Kısacası ailecek şiddetle tavsiye ediyoruz. Kısa zamanda kesinlikle tekrar ziyaret edeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarsılmaz Otel
Sarsılmaz Otel

Asriye seyhan - 30 Mayıs 2015, Cumartesi 20:54

İkramları muhteşem

Gerçekten mükemmel bir otel. Güler yüz ve ikramları muhteşem. Hele yemekler muhteşem. Tahinli dondurmalı çörek ve kaşarlı açık pide yemeden otelden sakın ayrılmayın. Yok böyle bir lezzet. Teşekkürler Sarsılmaz Otel'e ve çalışanlarına.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çakır Motel
Çakır Motel

Saime Frdevs Arslan - 27 Mayıs 2015, Çarsamba 14:35

Özlediğim tatil

2002 yılı yazında 10 gün kaldığım bu tesisten hayat enerjisi yükselerek dönmüştüm. İlgilerindeki sıcaklığı, yemeklerin lezzetini, sahile hazırlanan akşam yemeklerini hala unutamıyorum. Bu yaz kısmetse orada olmayı çok istiyorum. Nasip…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarsılmaz Otel
Sarsılmaz Otel

Hasan AKBULUT - 22 Mayıs 2015, Cuma 12:05

Çalışanlar çok güler yüzlü

Ailenle gidip gönlünce tatil yapılabilecek bir yer. Sahipleri size misafir edasıyla hizmet ediyor. Çalışanlar çok güler yüzlü. Denizi de büyüleyici.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarsılmaz Otel
Sarsılmaz Otel

Taner kokten - 21 Nisan 2015, Salı 10:54

Konum süper

Otelde konum süper, güler yüzlü hizmet, deniz tartışmasız en güzel deniz, biz hayran kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özgün Apart Otel
Özgün Apart Otel

Yasin M. - 19 Haziran 2014, Perşembe 08:48

Çok güzel bir tatil

Çok güzel bir tatil. Hiç bitmesin istiyorum. Ailemle beraber çok güze bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özgün Apart Otel
Özgün Apart Otel

İbrahim Sarıer - 9 Eylül 2014, Salı 11:47

Çok sakin bir yer

Çok sakin bir yer. Kafa dinlemek için birebir. Tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kefi Beach Suites & Hotel
Kefi Beach Suites & Hotel

Esin A. - 17 Ağustos 2014, Pazar 16:40

Çalışanlar çok iyi

Yemekler çok lezzetli, çalışanlar çok iyi. Ortam son derece ferah ve deniz çok güzel. Sakin bir yer isteyenler tercih edebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kefi Beach Suites & Hotel
Kefi Beach Suites & Hotel

Cem Tokman - 3 Ekim 2014, Cuma 10:39

Yemekleri çok lezzetli

Muhteşem bir denizi var. Ayrıca yemekleri çok lezzetli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kefi Beach Suites & Hotel
Kefi Beach Suites & Hotel

Gülten Gülşen Küçük - 15 Şubat 2015, Pazar 10:38

Çok sıcak bir ortam

Çok sıcak bir ortam. Çok güzel, çok beğendim. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeferia Otel Apart
Zeferia Otel Apart

raşit koray türkmen - 21 Mart 2015, Cumartesi 14:46

Mükemmel

Her yıl gelmek adet olmuş. Sanki devre mülkümüz gibi, sanıyorum biz başka bir yere gidemeyiz. 5 yıldır yemeklerde ve odalarda hiç problem yaşamadığımız Zeferia Otel Apart, temizlik ve lezzet anlamında mükemmel. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeferia Otel Apart
Zeferia Otel Apart

alic - 18 Şubat 2015, Çarsamba 11:02

Harika

Sahipleri sıcak, candan. Yabancılık çekmeden, müşteri gibi değil misafir gibi aileden hissedebileceğiniz mükemmel bir yer. Eğer lüks değil de tatil, rahatlık, deniz, yemekleri mükemmel bir yer arıyorsanız tam burası işte.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Florida Otel
Florida Otel

Ersan bozkurt - 4 Şubat 2015, Çarsamba 21:33

Şirin ve sıcacık

Son 3 yıldır tatilimi Ortakent Yahşi Florida Otel'de yapmaktan sonsuz mutluluk duymaktayım. Şirin ve sıcacık otelimizde işletmecimiz Ali Bey ve ailesinin misafir olarak bizleri görmüş olması ayrıca önem arz eden bir durum olarak görmekteyiz. Leziz akşam yemekleri ve misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz... 2015 Temmuz'da görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eriş Otel
Eriş Otel

inci - 19 Ocak 2015, Pazartesi 00:35

Çalışanları çok sıcakkanlıydı

Biz kuzenimle netten rastgele araştırdık, gittik ve korkarak gittik. İlk defa gidiyorduk Bodrum'a ama muhteşem bir sıcak ve aile ortamı. Çalışanları çok sıcakkanlıydı. Güler yüzlü ve yemekleri de fena değildi. 5 çayı bile güzeldi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Portofino Otel
Portofino Otel

Demet Alav - 27 Aralık 2014, Cumartesi 00:06

Huzurlu bir tatil Portofino Otel’de yaşanır :)

Sene 2001'di sanırım. Günlerden 10 Ağustos. Bende bu kadar güzel anılar bırakacağını tahmin etmeden gitmiştim Portofino Otel'e. Bayan Dominik ve Cengiz Bey'in misafirperverlikleri çok hoştu. Tekne gezisi ile gittiğimiz Bodrum Akvaryum Koyu bir harikaydı. Teşekkürler Portofino Otel. :))) Demet Alav, 27 Aralık 2014.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Noa Hotels Javelin
Noa Hotels Javelin

Coskun I. - 4 Temmuz 2013, Perşembe 13:27

Mükemmel denecek kadar

Her şey çok güzeldi. Mükemmel denecek kadar. Çok beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Noa Hotels Javelin
Noa Hotels Javelin

Murat Karakoç - 12 Temmuz 2013, Cuma 16:26

Farkı burada yaşayabilirsiniz

Çok güzel bir yer. Farkı burada yaşayabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Noa Hotels Javelin
Noa Hotels Javelin

OzlmTrkmn - 7 Eylül 2013, Cumartesi 15:24

Odaları çok ferah

Çok eğlenceli bir yer. Yemekleri, denizi, odaları çok ferah. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarsılmaz Otel
Sarsılmaz Otel

Yağız Taştan - 14 Temmuz 2014, Pazartesi 19:19

Tam bir aile ortamı

Tam bir aile ortamı. Sıcacık bir ortamı var. Tek kelimeyle muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarsılmaz Otel
Sarsılmaz Otel

Ece E. - 23 Ağustos 2013, Cuma 15:18

Tertemiz bir havuz

Her şey çok güzel. Yemekler güzel, tertemiz bir havuz. Çok beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarsılmaz Otel
Sarsılmaz Otel

Mehmet A. - 4 Mayıs 2014, Pazar 21:17

10 numara bir yer

10 numara bir yer. Çok beğendim, her şey çok güzel. Denize sıfır bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Açelya Otel
Açelya Otel

Cigdem Halis - 20 Temmuz 2013, Cumartesi 18:29

Rahat edebileceğiniz bir yer

Çok güzel, tavsiye ederim. Rahat edebileceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Açelya Otel
Açelya Otel

Canan Kınay - 18 Haziran 2014, Çarsamba 13:27

Aile işletmesi

Çok temiz, güler yüzlü insanlar. Aile işletmesi, çok memnun kaldık. Denize sıfır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Açelya Otel
Açelya Otel

Gulay Turan - 20 Haziran 2014, Cuma 12:25

İşletmecisi ve çalışanları harika

Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir yer. İşletmecisi ve çalışanları harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Manolya Hotel Bodrum
Manolya Hotel Bodrum

Aykut U - 30 Ağustos 2011, Salı 17:24

Denize sıfır mesafede

Personel son derece güler yüzlü ve çok sıcak insanlar. Denize sıfır mesafede. Beğendim, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Manolya Hotel Bodrum
Manolya Hotel Bodrum

Erkan Ç. - 10 Ağustos 2013, Cumartesi 16:23

Kesinlikle herkese tavsiye ederim

Burası muhteşem bir yer. Odalar yenilenmiş ve harika, çok geniş. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Manolya Hotel Bodrum
Manolya Hotel Bodrum

Bülent K. - 2 Ağustos 2013, Cuma 11:20

Deniz kenarı çok güzel

Burada mutlaka balık yemenizi öneririm. Deniz kenarı çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Levent Hotel
Grand Levent Hotel

Murat Egin - 11 Ağustos 2014, Pazartesi 16:15

Servis, güler yüz, hijyen

Bodrum'un en güzel koyu burası. Servis, güler yüz, hijyen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Levent Hotel
Grand Levent Hotel

Güzide Kürkcü - 4 Temmuz 2013, Perşembe 16:14

Çok samimi bir ortam

Burası çok samimi bir ortam. Hizmet son derece kaliteli. Sürekli gelip kalınabilecek bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Levent Hotel
Grand Levent Hotel

şule O. - 1 Temmuz 2013, Pazartesi 16:13

En güzel otel

Burası Ortakent Yahşi'de yer alan en güzel otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeferia Otel Apart
Zeferia Otel Apart

Doğan Gökalp - 14 Eylül 2014, Pazar 16:08

Mükemmel bir yer

Mükemmel bir yer. Denizi muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)


Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Bölge: Ortakent Yahşi

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özelliği

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Aramanızla ilgili olarak

Toplam 4 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En iyi sonuca göre listele En iyi sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
HOŞGELDİNİZ...

Otel Altınkaya, Bodrum'un en eski turizm komplekslerinden biri olarak 1972 yılından bu yana Ortakent-Yahşi Yalısı'nda bir aile işletmesi olarak, Altınkaya ailesi tarafından, bir aile işletmesi sıcaklığıyla, profesyonelce hizmet vermektedir.

Yahşi Yalısı, Bitez ve Turgutreis arasındaki olağanüstü plajda kurulu olup, plaj 1994 yılında FEE tarafından Mavi Bayrak taşımaya hak kazanmıştır.

1 Apart, 2 suit ve 17 Comfort tip oda olmak üzere toplam 20 odası olan boutique otelimiz denize sıfır konumda ve yüzme havuzludur.

Bodrum merkeze uzaklığı 11 km olup her 7 dakikada bir dolmuş bulmak mümkündür. Odalarımız siz misafirlerimizin hertürlü ihtiyacını karşılayacak şekilde 2006 yılında yeniden döşenmiş ve tüm odalarımızda Klima, mini-bar, TV, saç kurutma makinesi ve telefon bulunmaktadır.

OTEL ALTINKAYA RESTORANI TÜRK VE ULUSLARARASI MUTFAĞIN EN GÜZEL ÇEŞİTLERİNİ KONUKLARINA SUNMAKTADIR. HAVUZ BAR'DA İSE HERTÜRLÜ SERİNLETİCİ MEŞRUBAT VE İÇKİLERİN SERVİSİ YAPILMAKTADIR.

Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri açık büfe olarak uygulanmaktadır. Öğlen ise A'la Carte olarak yemek alabilirsiniz. Tam Pansiyon uygulamamız bulunmaktadır.
 • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 30 Ekim 2015
 • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
 • OtoparkOtoparkVar
 • İnternetİnternet Var
Genel Özellikler
 • Otopark
 • Plaj
 • Uyandırma Servisi
 • 7/24 Açık Ön Büro
 • Araç Kiralama
 • Bahçe
 • Ek Yatak
 • Emanet Kasa
 • Havaalanı Servisi
 • Internet
 • Jeneratör
 • Oda Servisi
Oda Özellikleri
 • Balkon
 • Banyo
 • Buzdolabı
 • Çalışma Masası
 • Çay Kahve Makinesi
 • Eşya Dolabı
 • Fön Makinesi
 • Havlu
 • Internet
 • Klima
 • Ocak
 • Oda Temizlik
 • Tuvalet
Aktiviteler
 • Açık Havuz
 • Çocuk Havuzu
 • Jogging

Tesis için 4 gezgin görüş bildirdi

Daha fazla yorum
10 Her şey mükemmeldi
Her şey mükemmeldi

Yaz başı Haziran ayında 1 hafta kaldık. Mükemmel bir otel. Sevecen personel, güzel yemekler. Deniz ve güneş yazbaşı olmasına rağmen her şey mükemmeldi. Teşekkürler Hotel Altınkaya.

erhan kanmazalp - 31 Mayıs 2014, Cumartesi 13:04

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Müthiş tatil
Müthiş tatil

Harika bir tatil yeri ve her damak tadına uygun leziz yemekleriyle Hotel Altınkaya diyorum başka da bir şey demiyorum.

Dincer Danaci - 31 Temmuz 2013, Çarsamba 23:37

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Süper
Süper

Müthiş, tam süper bir tatil yeri.

yunus efe - 23 Mayıs 2013, Perşembe 00:40

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Arkadaş canlısı personel
Arkadaş canlısı personel

Altınkaya Hotel'de Ağustos ayı içerisinde 4 gece kaldım. Otelin bence en keyifli yanı çalışanlarının sıcakkanlı ve içten hareketleri. Sizin tatilinizin güzel geçmesi için ellerinden geleni yapıyorlar. Konaklama fiyatları uygun ve odaları da düşündüğümüzden daha temizdi. Bence Bodrum tatili için bu oteli değerlendirebilirsiniz. Çünkü yarımadanın en güzel denizi de burada bulunuyor.

Şebnem Ç. - 7 Eylül 2011, Çarsamba 17:19

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

  Fiyat Açıklamaları

  Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

  Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Yahşi Beach Motel; duşu, tuvaleti, daimi sıcak suyu olan 50 yataklı 20 odası, Türk mutfağının en seçkin yemeklerinin sunulduğu 60 kişilik restaurantı, barı, şark köşesi ve sizler için özel düzenlenmiş bahçesiyle hizmetinizdedir. Hem Bodrum'a 15 dk uzaklıkta olmak hem de şehrin gürültüsünden uzak, yarımadanın en seçkin plajında dinlenmek istiyorsanız bekliyoruz.
  • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
  • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
  • OtoparkOtoparkVar
  • İnternetİnternet Yok
  Genel Özellikler
  • Otopark
  • Plaj
  • TV Odası
  • Uyandırma Servisi
  • Bahçe
  • Internet
  Oda Özellikleri
  • Balkon
  • Banyo
  • Eşya Dolabı
  • Fön Makinesi
  • Havlu
  • Klima
  • Oda Temizlik
  • Tuvalet
  Aktiviteler
  • Jogging

  Tesis için 10 gezgin görüş bildirdi

  Daha fazla yorum
  10 Güvenilir bir aile oteli
  Güvenilir bir aile oteli

  Ailece huzurlu mutlu bir tatil yapmak için harika bir yer, mutfakta çalışanından garsonlarına, barmeninden komisine, oda görevlisinden şefine, fırıncısından işletmecisine kadar öyle candan, samimi, alçak gönüllü tam bir aile gibisiniz. İyi ki sizleri tanımışız, o Anadolu insanının misafirperverliğini öyle güzel yansıtıyorsunuz ki sizlere sonsuz teşekkürler. Yolunuz hep açık olsun. Çocuklarıyla yalnız tatil yapacak bayanların hiç çekinmeden rahatlıkla gidip kalabilecekleri aile ortamı herkese tavsiye ediyorum, kendim iş dolayısıyla gidemesem de eşimi çocuğumu çok rahatlıkla gönderebileceğim bir aile hoteli. İyi ki sizleri tanımışım.

  Abdullah demir - 30 Haziran 2015, Salı 00:35

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Çocuklu aileler rahatlıkla kalabilir
  Çocuklu aileler rahatlıkla kalabilir

  Bitmesine en çok üzüldüğümüz tatildi, her şey tek kelimeyle muhteşemdi, çalışanlarının hepsi çok ilgiliydi. Yemekleri süperdi, çocuklu ailelerin çok rahatlıkla kalabilecekleri bir hotel. Herkese emeklerinden dolayı çok teşekkürler, inşallah en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.

  emel demir - 30 Haziran 2015, Salı 00:15

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Çok temiz
  Çok temiz

  Çok temiz, tebrikler çalışanlarına. Çocuklarımla keyif yapıyoruz. :)

  Zehra Çetinkaya - 18 Ağustos 2014, Pazartesi 21:36

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Her şey süperdi
  Her şey süperdi

  Gümbet'te başka bir otelde başlayan rezalet tatilimizden sonra kendimizi attığımız o huzur dolu yer. :-) Personeli, temizliği, yemekleri, sahili, her şey süperdi. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Seneye ve bundan sonraki senelerde görüşmek üzere.

  Mehmet Kıy - 18 Ağustos 2014, Pazartesi 21:35

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  6.0 Birsen Hatice Özdemir tarafından...
  Birsen Hatice Özdemir tarafından...

  Yahşi Beach Motel'e üç yıldır gidiyorum. Geçen yıl cici annem ve torununu götürmüştüm beraberinde. Torunu çok yaramazdı ve ellerinden geleni yaptılar bizim için. Çok güzel ve ayrıca çok güvenli. Çalışan personellerini çok özenle seçtikleri için güvenli. Odalar olağanüstü temiz ve konforlu. Güvenli ve temiz olması her şeye ayrıca değer. Jale Hanım ve Hasan Bey'e buradan sevgiler.

  Birsen Hatice Özdemir - 8 Temmuz 2010, Perşembe 11:15

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 hasan bayat tarafından...
  hasan bayat tarafından...

  Yahşi Beach motelinde 01-08 - 06-08 tarihlerinde 6 gün kaldım ben çok memnun oldum yer olarak çok güzel sessiz sakin, işletmecisi Hasan bey ve saygıdeğer hanımı ve çalışan personeli ile çok güler yüzlü insanlar. Odaları çok temiz ve herşeyden önce klimalı. Sabah kahvaltısı ve özellikle akşam yemekleri harika. Denize çok yakın ve kumsalı da çok güzel. Üstelik fiyat olarak da çok ekenomik. Ben gitmeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

  hasan bayat - 7 Ağustos 2009, Cuma 20:07

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 ömer çelik tarafından...
  ömer çelik tarafından...

  İki yıldır yahşi beach motelde kalıyorum(babam nusret çelik ve annem ayter çelik)annem ve babamı kırmamak için istemeyerek geldiğim bu yere(kendileri buranın müdavimi)hayran kaldım.deniz kumsal zaten harika...hasan amca ve jale teyze ailemizden biri gibi.bu yıl ben ve eşim hariç herkes yine oradalar,bence gitmeyenin kaybı çok....emeği geçen herkese ayrıca teşekkürler.

  ömer çelik - 29 Temmuz 2009, Çarsamba 14:50

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8.0 Bir hafta müthiş geçti
  Bir hafta müthiş geçti

  Bu yaz ben de iki kızımı ve yeğenimi alıp gittim. İlk gittiğimde biraz yadırgadım ama sonra inanın bir haftalık sürem dolduğunda müthiş üzgün ayrıldım. Çünkü alıştım. Küçük kızım bile ağladı, niye gidiyoruz diye. Teşekkürler Hasan Bey ve eşi, teşekkürler Mutlu ve akadaşları. Tekrar geleceğim eğer Allah izin verirse. Sevgiyle kalsınlar. Tek şikayetim odalarda az akan sular.

  ercan mertoğlu - 11 Ocak 2009, Pazar 00:48

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Müdavimi oldum desem doğrudur
  Müdavimi oldum desem doğrudur

  Şimdiye kadar 4 defa Yahşi Beach Motelde kaldım. Müdavimi oldum desem daha doğru olur. Bu yıl yine gözüm arkada kalarak döndüm. Hasan Bey ve Jale Hanım'a çok teşekkür ederim. Seneye inşallah tekrar görüşürüz.

  Nilüfer Sunar - 31 Temmuz 2008, Perşembe 11:47

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Çok düzgün bir işletme
  Çok düzgün bir işletme

  Temmuz ayında 1 hafta Yahşi Beach Motel'de konakladık. Gerçekten çok düzgün, çok güzel bir motel, çalışanlar çok ilgili ve iyi niyetli, özellikle akşam yemekleri çok lezzetli, odalar temiz ve bakımlı. Deniz zaten mükemmel, kendinizi akvaryumda hissediyorsuz. Hasan Bey ve eşine ayrıca Mutlu Bey ve diger arkadaşlara çoook teşekkür ediyoruz.

  Barış Yurtsever - 28 Temmuz 2008, Pazartesi 11:16

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

  Tesis Konaklama Fiyatları

  - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

   Fiyat Açıklamaları

   Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

   Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

   Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

   Lighthouse De Luxe Resort & Spa Bodrum Hotel, Bodrum - Milas havaalanına 42 km., Bodrum merkeze 12 km. uzakta, Bodrum'un en güzel,temiz ve bir okadarda sakin koyu olan Camel Beach üzerinde denize sıfır mesafede kurulu; modern mimarisi ile göz kamaştıran, her odası deniz manzaralı, yeşil doğa örtüsü ile bütünleşmiş tatilinizi unutulmaz bir şekilde geçirebileceğiniz bir oteldir.

   97 Standart, 62 De Luxe Suit, 12 Bağlantılı oda, 9 Aile odası, 3 Kral dairesi ile beraber toplam 183 oda.

   Bütün odalarımız balkonlu ve deniz manzaralıdır.Ayrıca bütün odalarımızda küvetli banyo, WC, split klima, saç kurutma makinası, minibar, emanet kasa, uydu yayını, direkt telefon, banyoda telefon mevcuttur.

   Otelimizde 1 adet açık büfe restoranımız ve ayrıca Balık, Çin, İtalyan mutfaklarından oluşan 3 adette A'la Carte restoranımız mevcuttur.Günboyu ücretsiz snack servisimiz de bulunmaktadır.

   Loby Barımızda müşterilerimize soft içecekler ve patiseri ürünlerimiz eşliğinde 24 saat ücretsiz hizmet sunmaktayız.

   Otelimizin aktiviteleri arasında; masa tenisi, havuz tenisi, dalgıç okulu, yelkenli lazer ve katamaran, dart, aerobik, aqua-aerobik, jimnastik ve sağlık merkezi, sauna, Türk hamamı, SPA merkezi, masaj, internet cafe, lobyde ücretsiz wireless, ücretsiz şezşong, ücretsiz plaj minderi, ücretsiz plaj havlu servisi, hafta 3 kere canlı müzik, animasyon şovları...

   • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 31 Ekim 2015
   • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
   • OtoparkOtoparkVar
   • İnternetİnternet Yok
   Genel Özellikler
   • Otopark
   • Plaj
   • Restaurant
   • Sauna
   • TV Odası
   • Türk Hamamı
   • Uyandırma Servisi
   • 7/24 Açık Ön Büro
   • Amfi Tiyatro
   • Bahçe
   • Bar Cafe
   • Buhar Odası
   • Çocuk Kulübü
   • Jakuzi
   • Jeneratör
   Oda Özellikleri
   • Balkon
   • Banyo
   • Çalışma Masası
   • Eşya Dolabı
   • Fön Makinesi
   • Havlu
   • Klima
   • Oda Temizlik
   • Televizyon
   • Tuvalet
   • Uydu Yayını
   Aktiviteler
   • Açık Havuz
   • Animasyon
   • Aquapark
   • Canlı Müzik
   • Çocuk Havuzu
   • Dart
   • Fitness Center
   • Masa Tenisi
   • Oyun Salonu

   Tesis için 1 gezgin görüş bildirdi

   6.0 Bir daha gelir miyim bilemem
   Bir daha gelir miyim bilemem

   Zoraki kaldığım bir otel oldu. Bir daha gelir miyim bilemem.

   Emre Ünlü - 22 Ekim 2014, Çarsamba 15:57

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)

   Tesis Konaklama Fiyatları

   - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

    Fiyat Açıklamaları

    Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

    Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

    Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

    Bodrum'un en güzel ve en berrak denizine sahip Yahşi Koyu'nda, keyifli ve huzurlu bir tatil geçirmek isterseniz sizi mandalina bahçesi içinde kurulu olan şirin tesisimize bekliyoruz.

    Mandalina ağaçlarının altında, yazın en sıcak günlerinde bile püfür püfür esen rüzgar eşliğinde, kitap okuyabileceğiniz, sohbet edip soğuk bir şeyler yudumlayabileceğiniz oturma alanları, minderler, salıncaklar ve hamaklar ile bezelidir.

    Denize girmek için sadece birkaç adım atmanız yeterli olacak ve kendinizi bir anda, tertemiz ve masmavi bir denizin içinde bulacaksınız.

    Ayrıca; bahçemizin çardak altında bir adet restaurantı bulunmakta olup, restaurantımızda günlük olarak hazırlanan temiz ve leziz ev yemeklerinin, balık, ızgara ve fast-food çeşitlerimizin tadına bakabilirsiniz.

    Tatilinizi, tertemiz, şirin, yeşil, hem serinliği hem güneş ve denizin nimetlerini bir arada yaşayabileceğiniz, sıcak insanlarla dolu bir cennet köşesinde geçirmek isterseniz, sizi ekonomik fiyatlarımız ve güler yüzlü ekibimizle beraber karşılamaya hazırız. 2009 yazında sizi de memnun misafirlerimizden oluşan büyük ailemize dahil etmek isteriz.

    Tesisimiz; denize sıfırdır. Milas Bodrum Havalimanı'na 45 km, Bodrum Merkez'e 15 Km mesafede Ortakent-Yahşi'de bulunmaktadır. Tesisimiz, 2008 yılı içerisinde komple bakım görmüştür.

    Motelimiz toplam 30 oda ve 60 yataklıdır. Tüm odalarımızın içerisinde klima ,televizyon, mini buzdolabı, duş ve tuvaletimiz bulunmakta olup, odalarımızda 24 saat sıcak su mevcuttur.
    Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

    Yakınındaki uygun oteller için TIKLAYIN.
    • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 30 Kasım 2015
    • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
    • OtoparkOtoparkVar
    • İnternetİnternet Yok
    Genel Özellikler
    • Otopark
    • Plaj
    • TV Odası
    • Uyandırma Servisi
    • 7/24 Açık Ön Büro
    • Bahçe
    • Hayvan Serbest
    Oda Özellikleri
    • Balkon
    • Banyo
    • Eşya Dolabı
    • Havlu
    • Klima
    • Oda Temizlik
    • Televizyon
    • Tuvalet
    • Uydu Yayını

    Tesis için 44 gezgin görüş bildirdi

    Daha fazla yorum
    10 Yemekleri, odaları harika
    Yemekleri, odaları harika

    10 yıldır Bodrum'a geliyorum birkaç hotelde kaldım ama Erkal Motel çok beğendim, yemekleri, odaları, arkadaki mandalina bahçesi, çalışanları ve sahibi Levent Bey'in müşterilerle tek tek ilgilenmesi çok süperdi, denize sıfır, tatlı bir yer... Her şey çok iyi müzik hariç. O da düzelirse iyi olur, bir de wi-fi iyi çekmiyor.

    Ramazan Oral - 27 Temmuz 2015, Pazartesi 21:55

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Denize sıfır tatlı yer
    Denize sıfır tatlı yer

    10 yıldır Bodrum'a geliyorum birkaç hotelde kaldım ama Erkal Motel'i çok beğendim. Yemekleri, odaları, arkadaki mandalina bahçesi, çalışanları ve sahibi Levent Bey'in müşterilerle tek tek ilgilenmesi çok süperdi, denize sıfır tatlı bir yer...

    Ramazan Oral - 26 Temmuz 2015, Pazar 20:56

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    2.0 İşletme politikası para üzerine
    İşletme politikası para üzerine

    Konumu güzel, çalışanları güler yüzlü, yemekleri lezzetli, ancak kurnaz tüccar mantığıyla işletiliyor. 2 ay önceden golden cinsi köpeğimiz olduğunu belirterek rezervasyon yaptırdığımızda biz ve arkadaşlarımız için 3 bahçe odası ayrılacağı söylendi ancak gittiğimizde 3 odanın da üst katta olduğunu gördük, neden olarak ise önceliğin eski müşterilerde olduğunun belirtilmesi ilginçti. Büyük mücadeleyle 2 bahçe odası verildi ancak kaldığımız sürede diğer bahçe odaları defalarca boşalıp dolmasına rağmen söz verilen 3. bahçe odası bir türlü ayarlanamadı. Diğer taraftan hayvansever olduğunu iddia eden işletme, insanlara tanıdığı toleransın binde birini hayvanlara göstermiyor. İşletme politikaları tamamen para üzerine, hizmet değil.

    Tarık Hız - 25 Temmuz 2015, Cumartesi 23:14

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    2.0 Eski müşteri farkı
    Eski müşteri farkı

    İşletmecilik sıfır, 2 ay önceden rezervasyon yapıp kapora gönderdik, bahçe katı istiyoruz dedik, telefonda "tabii" denmesine rağmen gittiğimizde "8-10 yıllık müşterilerim istedi, sizin odayı onlara verdik, siz üst katta kalın" dendi. İtiraz edip büyük mücadelelerle bahçe katı odasını aldık ancak sonrasında da yeni müşteri -8/10 yıllık müşteri farkını ciddi anlamda yaşadık. Diğer taraftan evcil hayvan kabul edildiği belirtiliyor ama köpeğinizin havlamaması (ki gece değil gündüz) sahile getirilmemesi hatta ortalıkta görülmemesi şartı ile. Gece yarılarına kadar kalabalık aileler kapı önümüzde sohbet ediyor dediğimizde "burası tatil yeri, normal" cevabını aldık, ancak bizim köpeğimizin gündüz bile havlaması yasaktı (ki sürekli değil belli durumlarda havlamasına rağmen). Çalışanlar çok çok iyi niyetli ama işletmecilik çok kötü. Bir daha adım atmayacağım ve kimseye tavsiye etmeyeceğim bir tesis. Özellikle bir an önce çıkış işlemlerimizi yapıp otelden ayrılmak istediğimizde faturamızın hazırlanması ve ekstraların hesaplanması için klimasız ortamda neredeyse 45 dk bekletilmek bizim için en zor durumdu. Hatta fenalaşıp bir su aldığımızda o suyun dahi hesaba yansıtılması (ki en az konaklama kadar ekstra yapmamıza rağmen) hem komik hem de acı bir durumdu bizim için.

    Asuman Manav - 25 Temmuz 2015, Cumartesi 22:14

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    4.0 Herkese ayrı fiyat
    Herkese ayrı fiyat

    Sadece konumundan dolayı elde ettiği avantajı kurnaz tüccar mantığına çeviren bir işletme. Konaklama için herkese ayrı fiyat verdiklerini fark ettik, dikkat edin. Yarım pansiyon konseptiyle çalışıyor, tüm gün orada yiyip içip ödeme yapsanız bile marketten aldığınız torbayı yanınıza kadar takip edip herkesin içerisinde sizi uyaran bir işletmeciye sahip. Yemekleri, denizi çok güzel olmasına rağmen işletmecisinin mantalitesinden dolayı kimseye önermiyorum.

    Reyhan K. - 25 Temmuz 2015, Cumartesi 17:11

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Uygun fiyat
    Uygun fiyat

    Çok güzel bir deniz, çok güler yüzlü insanlar, uygun fiyat, mütevazı bir tatil istiyorsanız tam yeri. 5 yıldızlı otel konforu belki yok ama sizi evinizdeki gibi rahat ettirecek sıcaklığı var. Tavsiye ederim.

    erol çamur - 25 Haziran 2015, Perşembe 11:25

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Mükemmel hizmet
    Mükemmel hizmet

    Ortakent Yahşi'nin mükemmel denizine yakışan, mükemmel hizmet, mükemmel lezzeti arıyorsanız gerçekten doğru adres tam da burası. Bir geceyi burada geçirip, başka yere geçeriz dediğimiz andan bu yana tam 3 yıl geçmiş ve biz her yaz hala buradayız. :) Bağımlılık yapar dikkat etmeli. Fiyatlarsa zaten tartışılmaz. ;)

    cengiz - 16 Haziran 2015, Salı 16:01

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Bodrum Bodrum
    Bodrum Bodrum

    Bodrum'da kalınabilecek en keyifli tesislerden biri olduğunu düşünüyorum. Odaları tertemiz, denize sıfır, şezlongları ve restoran kısmıyla hem manzaranın tadını çıkarabilir hem de huzurla dinlenebilirsiniz. Sabah-akşam oldukça bol çeşide sahip harika menüleriyle hem göze hem mideye hitap ediyor. Levent Bey'e ve ekibine sonsuz teşekkürler.

    Serkan KAYA - 17 Eylül 2014, Çarsamba 18:36

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Harika 2 gün idi
    Harika 2 gün idi

    Bu tesise eşim ile beraber Fethiye'de kaldığımız otelin rezilliğinden günümüz dolmadan 2 gün önce ayrılıp oğlumun tavsiyesi ile geldik ve 2 gece kaldık. Her şey mükemmel idi, hele yemekleri Fethiye'de sabah akşam patates ve makarna yemekten kaçan ağzımızın tadı Levent Bey'in güler yüzü, misafirlerine ilgisi ve yemekleri ağzımızın tadını yerine getirdi. Levent Bey'e, mutfak ekibine, aşçılarına sonsuz teşekkürler. Her şey mükemmeldi. Herkese hiç düşünmeden bu tesiste tatil yapmayı tavsiye ederim. Saygılar Levent Bey. Ben Ayhan Özyuva'nın dayısı İbrahim Uğurelli.

    ibrahim uğurelli - 16 Eylül 2014, Salı 23:26

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Çok samimi bir aile ortamı
    Çok samimi bir aile ortamı

    Tatil beklentisi dinlenmek ve huzur olan tatilcilere tavsiye ederim. Çok samimi bir aile ortamında güler yüzlü personeli, tertemiz denizi, yaz için hazırlanmış lezzetli menüsü ile güzel bir tatil geçirmek isterseniz Erkal Motel'i seçebilirsiniz. Motelin müdavimlerine katılmak ve tatillerimi tekrar burada geçirmek isterim.

    Aysen Erten - 8 Temmuz 2014, Salı 14:08

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Harika bile az gelir
    Harika bile az gelir

    Kızım birkaç yıl önce tesadüfen tatilini motelinizde geçirdi. O kadar memnun kalmış ki daha sonra balayı tatili için de sizi tercih etti. Aile sıcaklığınız, güler yüzünüz, gelen konukların (sürekli müdavimleri de varmış) samimiyetleri çok hoşlarına gitmiş. İnşallah bu yazın çocuklarımızla beraber biz büyükler de geleceğiz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

    Ayten Bursalıoğlu - 14 Ocak 2014, Salı 17:23

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Balık tutamadık
    Balık tutamadık

    Çok memnun kaldık. 5 günlük tatil olsa da her şey güzeldi. Tatil için güzel bir yer. Havuz yaptırmayı düşünüyorduk çünkü iskeleden tuttuğumuz balıkları onun içine koycaktık ama sadece iki balık yakalayabildik, bu yüzden olmadı. Ama olsun tatil güzel geçti.

    ayhan dönmez - 29 Temmuz 2013, Pazartesi 10:31

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    2.0 Erkal Motel
    Erkal Motel

    2013 yılı Temmuz ayında Ortakent Yahşi'de kaldık. Tesis orta derecede iyi, fakat yemekleri özensiz ve çok kötü, odalar temizlenmiyor. 5 gün kaldık, anahtarı bırakınca odayı temizlemişler ancak çarşaflar değişmemişti. Plajda çantamız çalındı. Hiçbir yerde kamera olmadığını o zaman öğrendik ve tesis sahibi ilgilenmedi.

    Ayşegül Menekşe - 27 Temmuz 2013, Cumartesi 13:31

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Harika bir tatil için
    Harika bir tatil için

    3 yıl önce otel araştırıken tesadüfen ulaşıp rezarvasyonumuzu yaptırdık ve çok memnun kaldık, tatil için isteyebileceğinizden fazlası var, muhteşem deniz, muhteşem mandalina ağaçları arasında günün her saati serinleyebileceğiz bir bahçe, sıcak bir ortam, lezzetli yemek ve mezeleri her sene birbirinden güzel, Bodrum Merkez'e yakın istediğinizde rahat ulaşım imkanı, üç yıldır sürekli tatilimizi Erkal Motel'de yapıyoruz. Başta Levent Bey ve güler yüzlü ekibine çok teşşekür ederiz.

    aynur tel - 15 Temmuz 2013, Pazartesi 15:07

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    6.0 Biz memnun kaldık
    Biz memnun kaldık

    Lüks aramıyorsanız ve mandalina ağaçları karşısında uyuyup, horoz ve kuş sesleriyle uyanılabilecek bir oda, 50 metre uzağında restoranı ve 20 metre önünde uzun mesafeler katetmenizi gerektirmeyen çok güzel ve temiz bir denizi olan mütevazi bir motel isterseniz, işte öyle bir yer. Motelin kumsalında rahat edebileceğiniz farklı oturma, dinlenme grupları mevcut. Yorulmadan yapabildiğim kısa bir tatil diye özetleyebilirim burada geçirdiğim 5 günü.

    Metin BÜYÜKÇINAR - 5 Temmuz 2013, Cuma 15:38

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Çok güzel bir tatil yaptık
    Çok güzel bir tatil yaptık

    Çok güzel, mandalina ağaçalarının içinde sessiz, huzurlu bir tatil yaptık. Ağaçların altında hamaklar var, masalar var yemek yiyorsunuz süper. Levent Bey çok ilgili, teşekkür ediyoruz.. Hiç fazla para vermeye gerek yok, eğer çok para verip lüx bir tatil geçirmek istemiyorsanız burayı tercih edebilirsiniz.

    bodrum aşığı - 10 Eylül 2012, Pazartesi 18:45

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    4.0 Ortakent için yetersiz
    Ortakent için yetersiz

    114 numaralı odanın misafirleri yazıyor. Konaklama tarihi: 6-7 Eylül 2012 Konaklama ücreti: 55 TL Kahvaltısına ve akşam yemeğine diyecek hiçbir şey yok. Gayet güzel, çeşitli, temiz ve sınırsız. Bu konuda çok teşekkür ederim. Fakat iş odaya geldiği zaman kararınız değişebilir. Odalar çok küçük bir kere. İki valizi koyacak yer bulamadık. (resimlerde gördüğünüz dolap, bize pis gözüktüğü için eşyalarımızı valizden çıkartamadık bile) Diğer odalarla bitişik olduğu için, yan odanın banyo hizasındaki duvar nemden kabarmış. Oda oldukça rutubetli. İki gece kaldık ama sabahları kemiklerimiz ağrıyarak kalktık. (22 yaşındayım) Yatak örtüleri o kadar sert ki... Tavsiyem, güneşten yanmayanlar bile üstünü örtmesin. Hatta o pikeye hiç değmesin. Batıyor resmen. Odanın yolunu tutar tutmaz (sadece yürüyoruz) "Sessiz olun uyuyorlar" uyarısı aldık. Üstelik son gün, ödemeyi yapmak için yanına gittiğimizde "Sizinle ne kadara anlaşmıştık?" sorusuna çok gıcık olmuştum. Demek istediğim belli bir fiyatı yok. Ve gelelim en bomba yere. Banyo tam bir fiyasko. Duş kabini yok. Klozetle yan yana yıkanıyorsunuz. Sizinle birlikte o da sırılsıklam. Tabi musluğu açabilirseniz. Evet, bu motelde musluğu açmak cesaret isteyen bir iş. Çünkü cayır cayır elektrik çarpıyor. Açsan kapatamıyorsun, kapatsan açamıyorsun. Su sıcaklığını ayarlamak işkence. Tahmin ediyorum hidrofor sisteminde bir kaçak var. Buna bağlı olarak, arada bir voltajlarda düşüyor zaten. Şöyle bir şey fark ettim. Diğer odaları görmedim ama odalar karşılıklı olarak iki grup halinde ve kapısının önünde mavi koltuklar olan grup daha iyi gibi geldi bana. Bu odalarda aile daha çok zaten. (onların memnuniyeti daha önemli gibi) Bizim kaldığımız gruptakilerde gençler çoğunluktaydı. Ben, ne bu otelin sahibiyle kavgalıyım, ne de gıcık bir insanım. Ben, sizin de benim gibi hayal kırıklığına uğramamanız için bu kadar ayrıntılı ve kendimce önemli olan düşüncelerimi yazdım. Siz de aynı objektiflikle yazın ki yorumlarınızı, benim gibi kanmasın kimse. Ankara'dan Bodrum'a rezil olmak için gitmesin.

    cem bakır - 9 Eylül 2012, Pazar 16:54

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Harika bir tatil için Erkal Motel
    Harika bir tatil için Erkal Motel

    Tatil için ideal bir yer. Tam kafa dinleyebileceğiniz bir mekan. Levent Bey'e çok teşekkür ederiz. En güzel çuprayı orada yedik. Herkese tavsiye ederim.

    Yıldız Irmak - 1 Eylül 2012, Cumartesi 23:53

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Güzel yemeklere kapılıp kilo almayın
    Güzel yemeklere kapılıp kilo almayın

    Erkal Motel'de güzel bir tatil yaptık. Levent Bey'e ve ekibine çok teşekkür ederiz. Ortakent-Yahşi'de (sorunsuz huzur dolu bir tatil yapmak isteyenlere) Erkal Motel'i tavsiye ediyoruz.

    Bayhan MENEKŞE - 29 Ağustos 2012, Çarsamba 17:21

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Bodrum'a gideceklere
    Bodrum'a gideceklere

    İkizlerimiz Duru ve Doruk'la bu yıl denizin ve tatilin tadını çıkardık. Keyif, ter içinde kalmadan denize ulaşım, iyi yemek ve kaliteli insan ilişkileri arayanlara kesinlikle tavsiye ediyoruz. Ömer de iyi kahve falı bakar :)

    Pelin Güneş - 27 Ağustos 2012, Pazartesi 00:51

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Yine Bodrum Ortakent ve Erkal Motel
    Yine Bodrum Ortakent ve Erkal Motel

    Geçen sene olduğu gibi bu sene de tatilimizde Erkal Motel'i tercih ettik. Levent Bey ve ekibi son derece saygılı ve güler yüzlü. Kendilerine şimdiden teşekkür ediyoruz. Bu satırları limon ve zeytin ağaçlarının gölgesinde yazıyoruz Ben de kendilerine 10 üzeri 9 veriyorum; 1 puanı müziklerden kestim. Düşünmeden tercih edebilirsiniz Herkese iyi tatiller.

    necmi tel - 25 Ağustos 2012, Cumartesi 17:20

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Biz bayıldık siz de deneyin
    Biz bayıldık siz de deneyin

    Mandalina bahçesinin içinden balıklarla yüzeceğiniz tertemiz bir denize girmek istiyorsanız, tatil sizin için huzur ve dinlenme anlamını taşıyorsa Erkal Motel tam aradığınız yer. Ayrıca Levent Bey güler yüzüyle her isteğinizi anında var etmesiyle size evinizi aratmıyor. Biz çok memnun ayrıldık. İnşallah seneye de burada tatil yapmak istiyoruz.

    Z.Hanzade Karkut - 8 Ağustos 2012, Çarsamba 12:06

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Bitez'de huzur
    Bitez'de huzur

    Sitedeki yorumları okuyarak nişanlım ile bu moteli seçtik. Levent Bey'in güler yüzü ve ilgisi, otelde sıcak ortam bize unutamayacağız ve ilk fırsatta tekrarlamak istediğimiz bir tatil yaşattı. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Levent Bey'in canlı müzik ve tekne planlarını gerçekleştirmesi dileğiyle.

    Koray Ayışık - 27 Temmuz 2012, Cuma 21:00

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Huzurlu, sakin bir tatil için adres belli
    Huzurlu, sakin bir tatil için adres belli

    Bu gece Erkal Motel'deki son gecemiz. Yaklaşık 5 gündür burdayız. Motel öyle bir yere kurulmuş ki rüzgar eksik olmuyor. Bu nedenle gayet rahat bir tatil geçirdik. Çalışanlar herkesle teker teker ilgilendi, gayet güzel ve samimi bir ortam vardı. Aile ortamında gibiydik. Denize yakın olması da burayı cazip hale getiren en önemli unsurdu bizim için. Gelmeden önce yorumlardan özellikle balıkların çok güzel olduğunu okumuştuk. Biz de kaldığımız süre boyunca 2 kez yeme fırsatı bulduk. Gerçekten çok lezzetliydi. Bunun dışında diğer yemekler de harikaydı. Özellikle son gün yediğimiz brokoli çorbası enfesti. Eğer sakin ve huzurlu bir tatile ihtiyaciniz varsa, adresiniz belli...

    Kumru A - 26 Temmuz 2012, Perşembe 21:42

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Deniz, oksijen ve güler yüz
    Deniz, oksijen ve güler yüz

    Şu anda Erkal Motel'de kalıyoruz. Tesisin sunduğu hizmetlerden oldukça memnun kaldık. Mandalina ağaçlarının içinde, esintisi bol, hamakların üzerinde dinlenmek gerçekten muhteşem. Yazılmış olan negatif yorumlara katılmıyorum, samimi bulmuyorum. Odalar talep edilmesi halinde her gün temizlenmektedir. Buradaki samimi ortamı görmenizi tavsiye ediyorum.

    Özgün Bursalıoğlu - 24 Temmuz 2012, Salı 20:23

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    4.0 Kötü bir tatildi
    Kötü bir tatildi

    Bu sene biz de ailecek Erkal Motel'e gittik ama ne yazık ki hayal kırıklığına uğradık; çünkü Erkal Motel'e gittiğimizde odaların çok küçük ve banyosunun eski olduğunu gördük. Levent Bey herkesle ilgili ve alakalıydı ama odaları bile temizlemiyorlar biz söyleyinceye kadar. Yemeklere gelince, yemekler fena değil ama heme hemen menüler hep aynı. Yemekte içecek pahalı. Ana yemek içeceksiz olur mu? Sadece sabah kahvaltısında çay ücretsiz. Hadi tamam su paralı olsun ama su çok pahalı bari su biraz ucuz olsaydı.

    Kerem Saygın - 20 Temmuz 2012, Cuma 20:48

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Seda YAHŞİ - Eda GÜL
    Seda YAHŞİ - Eda GÜL

    Bodrum'da başka bir otelin aziziliğine uğrayıp son anda nerede kalsak diye otel ararken tesadüfen bulduğumuz Erkal Motel'e geçici konaklama gözüyle bakmıştık ilk etapta, yeni bir yer bulup oraya geçmeyi planlarken aradığımızdan da fazlasını bulduğumuzu fark ettik. Levent Bey'ın samimi yaklaşımı, müşteri değil de misafirmişiz gibi davranması bizim gönlümüzü ilk günden fethetti. Motelin önündeki deniz taşlı, eğer kumdan hoşlanıyorsanız Bodrum'un ünlü Camel Beach'ine yürüme mesafesinde. Yemekleri çok lezzetli, ortam çok sıcak. Tatilden aklımız orada kalarak döndük. Levent Bey'e her şey için tekrar teşekkür ederiz. Sayesinde çok keyifli bir tatil geçirdik.

    seda yahşi - 16 Temmuz 2012, Pazartesi 15:06

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Bodrum'da bizim de bir evimiz var artık
    Bodrum'da bizim de bir evimiz var artık

    Erkal Motel sessiz sakin Yahşi Koyu'nun bir tamamlayıcı rolünü üstlenmiş, mükemmel bir işletmecisi Sayın Levent Bey'in muhteşem yemek menüleri ve samimi ilgi ve tam bir müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş işletme olarak 10 üzerinden 9 olarak değerlendirdim. (1 puanı da kavun seçimi konusunda kendini geliştirmesi için kestim:)). Havadar ve sürekli esen rüzgarı başka otel ve motellerde bulamazsınız. Bodrum'u her tercih edişimde bundan böyle kendimi evimde hissedeceğim bir yer var artık: Erkal Motel... Teşekkürler Levent...

    Mutlu YAVRUTÜRK - 29 Haziran 2012, Cuma 12:58

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Bodrum'daki eviniz
    Bodrum'daki eviniz

    Bu yaz yıllık tatilimizi nerede kalsak diye araştırırken kendimizi Erkal Motel'de bulduk, iyi ki bulmuşuz Levent Bey ve ekip arkadaşları tek kelimeyle harikaydı, bir de akşam yemeği yanında sunulan mezeleri tatmanızı isterim. Duyduğuma göre Levent Bey mezeleri kendisi yapıyormuş, plaj çok yakın fiyat ise ekonomik ayrıca mandalina ağaçları arasında günün yorgunluğunu atmak da ayrı bir keyif, herkese iyi tatiller.

    necmi tel - 10 Eylül 2011, Cumartesi 23:36

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Denizi süper
    Denizi süper

    Yemekleri ve hizmeti çok iyi, denizi de süper.

    nursel erçalışkan - 12 Ağustos 2011, Cuma 18:42

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Süper bir tatil isteyenlere
    Süper bir tatil isteyenlere

    Selin kızım önermişti. Yine de tereddütle geldik! Açıkçası bu kadar bizden, bu kadar kendi evim gibi, bu kadar aile gibi bir ortamla karşılaşmayı hiç beklemiyordum. Başta Levent Bey olmak üzere tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürler... Yılın yorgunluğunu atmak için mükemmel bir tesis... Son derece ekonomik... Sanırım her yıl burada olacağız. Her şey için tekrar çok teşekkürler...

    müzeyyen çolakoğlu - 29 Temmuz 2011, Cuma 14:16

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Beğendik
    Beğendik

    Geçen yaz 3 arkadaş gidip çok beğenmiştik. Denize çok yakın, ortam mütevazi ve sıcak tavsiye edilir.

    selcan yyl - 25 Temmuz 2011, Pazartesi 16:17

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    6.0 Şirin bir yer
    Şirin bir yer

    3 sene önce konaklamıştım. Mütevazi fakat şirin bir yer. Levent Bey lezzetli yemekler çıkartıyor ve müşterilerle birebir ilgileniyor.

    Sibel Kurtalan - 22 Nisan 2011, Cuma 18:42

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Yüksel&Eylül&Fulya tarafından...
    Yüksel&Eylül&Fulya tarafından...

    Şimdi geldik ve işe başladık. 7 gece Erkal Motel'de kalmanın rahatlığı ve keyfi çok başka. Bahçesinde Bodrum sıcağından etkilenmeden püfür püfür esen rüzgar eşliğinde çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken, Levent Bey ya da diğer motel sakinleriyle hoşsohbet etmek. Odaları yeterli büyüklükte ve temiz. Ama en önemlisi yemekleri. Tek kelimeyle muhteşem. Başka otellerde insanın gözü doymaz önüne gelen yemeğe saldırır ve sonra da çoğuna dokunmazsınız ya, burada öyle değil. Hepsinden azar azar alıyorsunuz, sonra gidip yine alıyorsunuz ve seçim yapamıyorsunuz hangisinin daha lezzetli olduğu konusunda. Aşçısını ve servis yapan personelini candan kutlarım. Ayrıca Levent Bey'in bebeğimize göstermiş olduğu çözüm, kolaylık ve anlayışa da ayrıca teşekkür ederim.. Herşey için teşekkürler...

    Yüksel&Eylül&Fulya - 25 Ağustos 2010, Çarsamba 15:27

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 seray karatur tarafından...
    seray karatur tarafından...

    Uzun süredir planladığımız, tatilden daha fazlasını bulduğumuz Erkal Motel'e ve levent bey'e teşekkürler. Mandalina bahçesi içerisinde keyifli bir tatil yapmak istiyorsanız Levent Bey'in misafiri olmalısınız.

    seray karatur - 19 Ağustos 2010, Perşembe 14:09

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 asude yeğin tarafından...
    asude yeğin tarafından...

    Hep eskiden gidip ara verdiğim sonradan gitmeye kara verdiğimde el değiştirdiğini ögrendim. Açıkçası tereddüt ettim, Levent Bey'in sıcak yaklaşımıyla gitmeye karar verdim. Gittiğimde, çok sıcak bir karşılama ve çok güzel bir yerle karşılaştım. Daha önceki rahat ettiğim yerle alakası olmadığını, çok daha güzel, rahat, sıcak, temiz bir yer olduğunu gördüm. Herkese tavsiye ediyorum. 5 yıldızlı bir otelde bile böyle rahatlık ve sıcaklık yoktur. Seneye tekrar görüşmek üzere...

    asude yeğin - 15 Ağustos 2010, Pazar 22:54

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 AYSUN ÇELİK tarafından...
    AYSUN ÇELİK tarafından...

    2008 ve 2010 yıllarında tatilimizi Erkal Motel'de yaptık. Her şey süperdi, herkese tavsiye ediyorum. Yemekler, deniz, personel çok iyi, tam bir aile yeri, fiyatlar da çok iyi, Levent Bey'e çok teşekkür ediyorum... Erkal Motel'e İstanbul'dan selamlar.

    AYSUN ÇELİK - 5 Ağustos 2010, Perşembe 14:44

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Sevgi ERTÜRK tarafından...
    Sevgi ERTÜRK tarafından...

    Leventcim İletilerde belirtilen övgülerin hepsini hak ediyorsun. Bu sayfayı yeni gördüm. Hayatın boyunca başarılar dilerim.

    Sevgi ERTÜRK - 8 Temmuz 2009, Çarsamba 15:37

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Harika bir işletme
    Harika bir işletme

    2007 yılında Erkal Motel'de kaldık. İşletmesi, yemekleri ve her şeyiyle mükemmeldi... Levent abiyi tanıdığım için çok mutluyum. Aileleri ile herkesi bu güzel aile ortamına davet ediyorum...

    Erman Kavak - 19 Haziran 2009, Cuma 17:35

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Her şey çok şahaneydi
    Her şey çok şahaneydi

    Daha yaza çok var mı arkadaşlar? 2008 yazında da Erkal Motel'deydik. Bu kez arkadaşlarla birlikte harika günler geçirdik, 2009'da da ordayız. Levent abicim tekrar ilgin için teşekkürler. Yemekler, deniz, her şey çok şahaneydi. Hadi artık yaz... :)

    Tuğba Özyoldaş - 3 Ocak 2009, Cumartesi 00:34

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Hem huzurlu hem de ekonomik
    Hem huzurlu hem de ekonomik

    Huzur, sakin, doğal, ekonomik, temiz ve kaliteli... Yani her şey çok güzel. İşletme sahibi Levent Diğili'ye sonsuz tesekkürler böyle bir yeri bizlere sunduğu için. Her sene görüşmek dileğiyle.

    erdeniz kurucan - 4 Aralık 2008, Perşembe 17:33

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Yemekler güzel, mekan temiz
    Yemekler güzel, mekan temiz

    2008 yazında kalmış olduğum Erkal Motel'de hiç ummadığım kadar eğlendim. Tesis sahibi Levent Bey bizimle çok yakından ilgilendi. Yemekleri, mekanı, temizliği ve de deniz harikaydı. Sahile 30 metre ve kum plaj. Bence herkes görmeli.

    MAHMUT ÖZDEMİR - 20 Kasım 2008, Perşembe 16:57

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 İşletmecisi çok ilgili
    İşletmecisi çok ilgili

    12.08.2008 - 21.08.2008 tarihleri arasında Erkal Motel'de ailece kaldık. Tesis çok güzel, işletmecisi Levent Bey müşterileri ile çok yakından ilgili. Gidip görülmesi gereken hoş, oldukça şirin bir yer. Deniz ise tek kelime ile harika. Bundan sonra yapacağımız tatil adresimiz kesinlikle Erkal Motel olacaktır.

    Güray Demirkol - 22 Ağustos 2008, Cuma 12:20

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Çocuklu aileler için çok ideal
    Çocuklu aileler için çok ideal

    2007 yılında Erkal Motel'de kaldık. Tesisten, işletmesinden, yemeklerden çok memnun kaldık. Zaten denizine diyecek hiç bişey yok. Özellikle çocuklu aileler için çok ideal. Yılın yorgunluğunu atmak, dinlenmek için harika bir yer. Başka hiçbir otele bakmıyorum artık, bundan sonra gideceğim tek yer Bodrum Ortakent-Yahşi ve Erkal Motel. Herkese tavsiye ederim, fiyatlar da çok iyi...

    Tuğba Özyoldaş - 22 Nisan 2008, Salı 01:11

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)

    Tesis Konaklama Fiyatları

    - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

     Fiyat Açıklamaları

     Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

     Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

     Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

     Reklam 10 saniye sonra kapanacaktır. Kapat